» Před 1.nákupem na internetu

Jak začít s kontaktními čočkami?

Jste-li rozhodnuti skoncovat s brýlemi a začít nosit kontaktní čočky, musí Vaším prvním krokem být bezpodmínečně návštěva kontaktologa (očního lékaře nebo odborníka v oční optice-optometristy).

Proč je to tak důležité?

Zde Vám odborník pomocí přístrojů změří Vaše oko a určí Vám všechny parametry nutné ke koupi správných kontaktních čoček. Poradí Vám, jaké kontaktní čočky jsou pro Vás vhodné a obdržíte zkušební pár vybraných kontaktních čoček. Odborník Vám též vysvětlí, jak kontaktní čočky správně naaplikovat do očí, jak s nimi správně manipulovat a v neposlední řadě jak se o kontaktní čočky správně starat, tak aby bez problémů plnili svou funkci. Obdržíte též informace o tom, jakých rizik se vyvarovat. Po první aplikaci Vám na přístroji přeměří, zda-li jsou vybrané kontaktní čočky správné a zda-li bezproblémově sedí v očích.

Pokud bude vše v pořádku a budete přesně vědět, jaké kontaktní čočky Vám sedí, nebrání Vám již nic v nákupu v našem obchodě.

POZOR - nikdy nenakupujte v internetových obchodech kontaktních čočky, které nemáte vyzkoušené. I pokud mají stejné parametry. Hrozí riziko, že Vám nebudou sedět a rozbalené balení kontaktních čoček již nelze vracet!

Nezapomeňte však na kontrolu Vaše zraku po každých 6-ti měsících opět u Vašeho kontaktologa.

YjUxND